бізнес освіта, MBA, програма стажування за кордоном, бізнес тренінги, програма підготовки менеджерів
бізнес освіта, MBA, програма стажування за кордоном, бізнес тренінги, програма підготовки менеджерів
 

Ukrini.org.ua
Про програму
Cекретеріат мцпк
Регіональні робочі групи
Вищі навчальні заклади
порядок надання документів на перепідготовку та стажування
Iнформаційні матеріали
посилання
Навчальні матеріали
Асоціації випускників
 
НОВИНИ НАПИСАТИ НАМ КОНТАКТИ
  

Вищі навчальні заклади: Тернопільський державний економічний університет, Тернопіль

Вищі навчальні заклади: Тернопільський державний економічний університет, Тернопіль


Назва ВНЗ: Тернопільський державний економічний університет
Юридична адреса: 46004 Тернопіль, вул. Львівська 11
Керівництво: Журавель Григорій Павлович - перший проректор.
Контактна особа, що відповідає за реалізацію програми: Сторожук Володимир Петрович - заступник директора, керівник Програми, професор
Телефон: 0352 43-61-67, 0352 43-61-72
Факс:  
Адреса електронної пошти: zhur@tane.edu.ua
Формат та зміст програми, що реалізується:

        У рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва "Українська ініціатива" інститут післядипломної освіти Тернопільський державний економічний університет здійснює перепідготовку управлінців підприємств (організацій) вищої та середньої ланок за напрямами "Менеджмент" та "Економіка і підприємництво" очною (шестимісчною) або заочною (десятимісячною) формою навчання.

До участі у Програмі запрошуються спеціалісти віком до 40 років, що мають вищу освіту, досвід роботи не менше року на управлінських посадах.

Навчальний процес складається з трьох модулів:

- загальної підготовки - формування знань з основ ринкової економіки, підприємницької діяльності та менеджменту, ознайомлення з досвідом ведення бізнесу в економічно розвинутих країнах;

- фундаментальних знань - формування системного бачення глибинних основ економічних процесів із врахуванням окремих сегментів економіки, в яких працюють слухачі Програми;

- практичної підготовки ( унавчально-тренінговій формі) - створення безперервної діючої моделі процесів підготовки і прийняття рішень від моменту обгрунтування підприємницької ідеї до підведення підсумків діяльності підприємства за конкретний періодю Така модель дозволяє максимально набути практичних навичок у сфері підприємницької діяльності.

Перепідготовка за напрямом "Менеджмент" передбачає одержання знань, рівень яких дозволить професійно і ефективно вирішувати завдання, що виникають у сфері реалізації основних управлінських функцій, напрвцювання навиків вироблення, прийняття і реалізації оригінальних  управлінських рішень.

Програма забезпечує навчання спеціалістів для виконання ними функцій керівників вищого або середнього рівнів у сфері менеджменту організацій.

Перепідготовка за напрямом "Економіка і підприємництво" передбачає навчання спеціалістів для виконання ними функцій керівника вищого або середнього рівня у сфері управління підприємством, навчання спеціалістів для виконання ними функцій керівників вищого або середнього рівня у сфері управління підприємством.

Випускники отримують диплом спеціаліста про перепідготовку з присвоєнням кваліфікації менеджера-економіста та спеціаліста з економіки підприємства. Ця частина програми здійснюється за рахунок Державного бюджету України, місцевих бюджетів та підприємств.

За результатами перепідготовки спеціалістам пропонують одно-тримісячне стажування на підприємствах країн ЄС. Ця частина Програми реалізується за рахунок міжнародної технічної допомоги.

Після повернення в Україну випускники "Української ініціативи" презентують результати, яких вони досягли під час перепідготовки та стажування і вступають до асоціації випускників.

Претенденти на участь у програмі в установленому порядку подають документи секрктарям регіональних робочих груп МЦПК. Детальна інформація на www.me.gov.ua. Контактний тел..факс Секретаріату МЦПК (044) 295-62-89.

Інша інформація:  
Сайт ВНЗ: http://www.tane.edu.ua/Анонси

MBA: mini против maxi
Не многие предприниматели рискуют надолго отвлечься от работы ради новых знаний... »»

Executive MBA школы мененеджмента Университета Антверпена »»

МТР 4
Основной целью проекта МТР 4 является укрепление позиций... »»

Чи хотіли б Ви стати членом асоціації випускників?

хочу
не бачу необхідності

 


ukrini.org.ua - Copyright © 2000-2010

© Українська Ініціатива бізнес освіта, MBA, програма стажування за кордоном, бізнес тренінги, програма підготовки менеджерів